Na przykład możesz mieć 5-drużynową parlaię, która obejmuje Orły, Chiefs, Lakers, Yankees i Flyers. Aby parlay mógł wypłacić, każdy zakład (zwany „nogą”) powinien wygrać. Nie ma właściwej lub błędnej odpowiedzi, jeśli chodzi o wybór tego rodzaju zakładu, ale zrozumienie zupełnie różnych typów zakładów zwiększy możliwości wyboru zwycięzców. Bez wątpienia zgadnij, że bez wątpienia jest uważany za jeden z najgorętszych zakładów dotyczących wyboru zwycięzców turniejów i lig, które mogą być, ale do wykonania. Często określane jako kompletne w U.S., Ten rodzaj zakładów jest również uznawany za Over/Ne BET w innych częściach świata. Zgaduje się, czy liczba dla określonej statystyki będzie wyższa, czy spadnie niż przewiduje bodźce.

Jeśli masz rację w swoim pierwszym sferycznym. W piłce nożnej powszechne przyjemność wynosi od 6 do 10 punktów, podczas gdy w koszykówce najprawdopodobniej zobaczysz 4, cztery.5 i 5-punktowe przyjemności. Jeśli wyłącznie Patriots i The Ravens Cowl, wygrasz jedną parlay, biorąc dom 60 USD (wygrana 260 USD, stracisz 200 USD). Twoja minimalna różnorodność alternatyw w Parlay wynosi 2; Maksymalnie może się różnić w zależności od bukmachera, jednak 15 jest powszechnym progiem.

Jakie są szanse rynkowe?

Zakładając, że nie stracisz dziesięciu zakładów z rzędu https://ggbet-play.com/pl/kasyno, jednak dwadzieścia, to zdecydowanie straciłbyś już 16 910 € w stawce. To ogromny bankroll, którego w rzeczywistości nie musisz w żadnym wypadku niebezpieczeństwo dla takiej sekwencji bukmacherskiej. Można znaleźć więcej o tym w naszych wyjaśnieniach na temat zarządzania Bankroll.

Powrót do Orłów VS. Instancja Cowboys używana powyżej, powiedzmy, że cała to 44.5. Jeśli końcowy wynik wynosi 27-24, wszystkie ocenione czynniki mogą wynosić pięćdziesiąt jeden. Gdyby ostateczna ocena wynosi 17-14, całkowita ocena czynników wynosiłaby 31, a UND uderzyłby. Oznacza to, że Orły powinny wygrać według czterech czynników lub dodatkowych, aby mieć możliwość osłabienia rozwoju.